پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۵:۴۸ ق.ظ

بررسی مشکلات شهر آچاچی با حضور حاج مهدی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه

حاج آقا مهدی اسماعیلی نماینده شریف مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، با حضور در شهر آچاچی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این شهر قرار گرفت.
در این جلسه اقای اسماعیلی ، ضمن تشکر از مردم شریف شهر آچاچی، آچاچی را جز مناطقی از شهرستان میانه دانست که با وجود ظرفیت های موجود متاسفانه در حد و جایگاه خود قرار ندارد . ایشان یکی از مهمترین مسائل را در گذشته موضوع طرح اولیه احداث سد شهریار دانست که قرار بود شهر آچاچی نیز جز مناطقی باشد آبگیری شود که خوشبختانه با تغییر اقدامات در طراحی سد، این مشکل مرتفع گردید و این موضوع توسعه این شهر را با عقب ماندگی دچار ساخت.
ایشان در ادامه باتاکید بر آمادگی خود در پیگیری مشکلات شهرستان میانه و بخصوص آچاچی، با اشاره به مشکلات مالی کشور، حل مشکلات را در گرو مشارکت بیشتر مردم و خیرین به خصوص در تکمیل پروژه های نیمه تمام و سایر مسائل و مشکلات عنوان کرد و افزود خوشبتخانه در این مسیر نیز اقدامات خوبی در طول این چند ماه صورت گرفته و به جد پیگیر مسائل مهم مانند دو بانده کردن مسیر سرچم – اردبیل و مشکل کاشت برنج در شهرستان میانه و به طبع آب اخذ آب بها بیشتر از شالیکاران عتوان کرد.

در ادامه این بازدید، آقای دکتر تقی پور ضمن تشکر از حضور حاج مهدی اسماعیلی در شهر آچاچی و تلاش ایشان در حل مسائل شهرستان، گزارشی از اقدامات شهرداری آچاچی به خصوص در زمینه مجتمع خدماتی_ رفاهی بین راهی، مجوز برداشت معدن شن و ماسه و … ارائه داد و ابراز امیدواری کرد با حمایت های سرمایه گزاران و پیگیری مسئولین شهرستان و ظرفیت های دکتر اسماعیلی در مجلس شورای اسلامی اقدامات مهمی در توسعه بیشتر شهر آچاچی صورت گیرد.
در ادامه آقایان بهرنگ داودی و میلاد داودی از اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی با بیان مشکلات این شهر، به خصوص در زمینه مشکلات چند شیفته نبودن درمانگاه شهر، عدم منابع مالی در تکمیل اجرای کانال های سنگی سیل بر با وجود مطالعات حوزه ابخیز و سیل، عدم وجود نمایندگی اداره ورزش و جوانان با در نظر گیری قهرمانان المپیکی، جهانی، آسیایی و ملی در تاریخچه گذشته و حال شهر آچاچی و… ، ابراز امیدواری کردند با حضور نماینده منتخب شهرستان در مجلس شورای اسلامی بتوان تا حد زیادی این مشکلات مرتفع گردد.
در این بازدید همچنین حاضرین و مسئولین این شهر در جلسه، با برشمردن سایر مشکلات به خصوص در زمینه کشاورزی مانند اخذ هزینه برداشت آب ، مشکلات بروکراسی اداری در شروع فعالیت های اقتصادی بخصوص در توسعه فعالیت های کشاورزی، خواستار پیگیری این مشکلات توسط ایشان شدند.
در ادامه دکتر اسماعیلی با حضور در سالن ورزشی شهدای این شهر ضمن تماشای تمرینات وزنه برداران ، از نزدیک در جریان مشکلات ساخت خانه وزنه برداری قرار گرفت.
ایشان با بیان اینکه در صورت مشارکت خیرین و مسئولین مرتبط این شهر در خصوص ساخت مراحل ابتدایی خانه وزنه برداری ، آمادگی خود جهت پیگیری بیشتر در خصوص تخصیص منابع مالی جهت تکمیل این مجموعه اعلام کرد.
در انتها ، جا دارد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی از تلاش های آقای فرزاد مرسلی در خصوص انجام این بازدید تشکر به عمل آورد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

------------