دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۶:۴۸ ق.ظ

اولین جلسه ساماندهی و ایجاد مسیر امن پیاده روی و دوچرخه سواری شهر آچاچی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شورای اسلامی شهر آچاچی اولین جلسه بررسی نحوه ساماندهی و ایجادمسیر امن دوچرخه سواری و پیاده روی به میزبانی شورای اسلامی ابن شهر با همت و حضور هیئت امنا و با حضور جمع کثیری از مرتبطین این امر، در حسینیه زنجیرزنان برگزار شد.
در این جلسه بهرنگ داودی ریاست شورای اسلامی شهر آچاچی با تشکر از قبول دعوت این شورا توسط حاضرین، ابراز امیدواری کرد با همکاری خیرین و حامیان بتوان حرکت مناسبی در حهت پیشبرد و توسعه ورزش در شهر آچاچی برداشت.
در ادامه این جلسه ، اقای قدرت داودی از پیشکسوتان تیم ملی دوچرخه سواری، ضمن تشکر از حضور حاضرین در جلسه با اشاره به اینکه حاضرین در جلسه از افراد صاحب نفوذ و خیر شهر محسوب می شوند، ابراز امیدواری کرد با همکاری عزیزان و مسئولین شهری بتوان گام موثری در توسعه ورزش همگانی در سطح شهر و همچنین شهرستان برداشته شود.
ایشان همچنین با اشاره به استعلام صورت گرفته از روحانیت شهر آچاچی، ابراز داشت که اهدا کمک ها و همچنین نذورات مردمی، در خصوص ساماندهی و ایجاد مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در راستای توسعه ورزش همگانی صورت می گیرد، از نظر شرعی مشکل نداشته و خیرین و شهروندان عزیز می توانند نذورات و کمک های خود را در این خصوص به هیئت امنای این طرح اهدا نمایند که علاوه بر خیر دنیا ، خیر این عزیزان را در پیشگاه احدیت را در پی دارد .
وی همچنین در ادامه با بیان این مطلب که اعتبار این کار در شروع توسط خانواده مرحوم شاپور محمدی که مخارج ترحیم ایشان را در این راستا احسان کرده اند، تامین شده است و مابقی هزینه ها و اعتبار پروژه توسط مردم شهر آچاچی و خیرین تامین خواهد شد .
ایشان همچنین گزارشی از برنامه ای مد نظر در خصوص مراحل ایجاد مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی ارائه داد.
در ادامه این جلسه ، طرح مذکور مورد بحث و بررسی حاضرین قرار گرفت و هر یک از حاضرین در جلسه، نظرات و پیشنهادان خود در خصوص بهبود طرح مذکور کردند.
در پایان جلسه در چهارچوب هیئت امنا و با حضور اقراد زیر، برای ادامه و سرعت عمل بیشتر در امورات اجرایی طرح و پیش برد بهتر آن، مسولین واحد مالی و نیز کارگروه تخصصی طرح مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری انتخاب شد تا به صورت تخصصی و به پشتوانه حامیان طرح امورات مورد پیگری قرار گیرد.

احمد محمدی- جمال محمدی- مهدی داودی- قدرت داودی- مهندس اکبر ناصری- مهندس سعید دینی- بهرنگ داودی رییس شورای اسلامی- میلاد داودی نائب رئیس شورای اسلامی- جعفر ناصری مسئول امور مالی شورای اسلامی شهر-مجید طلوعی عضو شورای اسلامی شهر-سرکار خانم رقیه رضائی عضو شورای اسلامی شهر- مهندس مهدی رزاقی-سرهنگ رفیع غفاری-دکتر عزیز نوری- مهندس سیروس داودی -سعید صادقیان- فرامرز محمدی- قدرت قره داغی- اصغر معماریان – مهندس صابر ناصری- مهندس شهاب داودی- سرکار خانم رقیه حسنی- سرکار خانم مهندس سیما محمدی- سرکار خانم فریده محمدی- علی محمدی-

همچنین شماره حساب(بانک کشاورزی): ۹۵۹۹۲۰۳۷۰ و شماره شبا بانکی: IR970160000000000959920370 نزد بانک کشاورزی آماده دریافت کمک های مالی و نذورات خیرین و همشهریان گرامی می باشد و کمک های دریافتی زیر نظر مسئولین مالی این هیئت آقایان حجت الاسلام وحید صفی خانی، قدرت داودی و مجید طلوعی جهت هزینه کرد مبالغ دریافتی خواهد بود.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی
http://Sapp.ir/shahrdariachachi
وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:
eachachi.ir


------------