شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ ق.ظ

جلسه گزارش عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر آچاچی برگزار شد

جلسه گزارش عملکرد سالانه شهرداری و شورای اسلامی شهرداری آچاچی در دوره پنجم این شورا، در محل مسجد امام رضا(ع) و با حضور آحاد مردم این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، در ابتدای این جلسه، مهندس بهرنگ داودی ریاست شورای اسلامی شهر آچاچی، ضمن تشکر از حضور حاضرین در جلسه، گزارشی از اقدامات انجام یافته در طول دوره پنجم شورای اسلامی این شهر داد.
ایشان با اشاره به همکاری های خیرین در مدیریت شهری ، دلیل چنین همکاری توسط خیرین در مدیریت و حل مشکلات شهری را در اعتماد به منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر و همچنین نحوه انجام مناسب کارها توسط کارشناسان امر دانست.
وی همچنین با گذری به مشکلات عدیده در تامین آب شیرین شهری در سال های خیر، به خصوص در سال گذشته، با تشکر از تمامی خیرین ،از خانواده مرحوم حسن قره داغی به عنوان نخستین نیکوکار در عرصه حل مشکل آب با اهدای هزینه های ختم آن مرحوم به حل مشکلات مربوط به آب شرب، عنوان کرد و در ادامه، با اشاره به کمک های سایر خیرین بخصوص مهندس هاشم ملک زاده در تقبل اکثر هزینه های تعمیر و اصلاح سیستم آب رسانی آب شیرین شهر، گزارشی از اقدامات مهندسی و اصولی شورای اسلامی ، شهرداری و هیئت امنای آب شرب شهر آچاچی در اصلاح و تعمیر آب شرب داد و افزود خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، دیگر شاهد مشکلات گذشته در تامین آب شرب شهروندان نبوده ایم، به طوریکه در فصل تابستان و وجود بحران آبی شاهد تامین ۲۴ ساعته آب شیرین برا شرب شهروندان بودیم.
آقای داودی، در بخش دیگری از سخنان خود، به مشکلات جاده ترانزیت از جمله میدان ورودی، نبود سرعت کاه، کمبود بریدگی در بلوار و تغییر کاربری های در حاشیه میدان ورودی شهر اشاره کرد و افزود، با پیگیری شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی و با همکاری ارگان های دخیل در این زمینه، اکثر این موارد مرتفع شده است و یا در مراحل نهایی اقدامات خود قرار دارد.
ایشان در ادامه با اشاره به اهدای هزینه های ختم مرحوم شاپور‌ محمدی توسط خانواده آن مرحوم به ایجاد مسیر مخصوص پیاده روی و دوچرخه سواری در کنار رودخانه قزل اوزن این شهر ، با ضمن تشکر از خانواده آن مرحوم، جهت مدیریت و شفاف سازی هزینه کرد کمک های خیرین شهری، استفاده از ظرفیت های هیئت امناها را ضروری دانست و افزود هیئت امناهای شهری بازوی کمکی مدیریت شهری است که این مسئله نیز در در دستور کار شورای اسلامی نیز قرار دارد.
ایشان همچنین ضمن تشکر از زحمات هیئت امنای گلزار مومنین و شهدا شهر آچاچی، ساماندهی مکان های اموات ، آبخوری ها و شن ریزی در این گلزار را از مهمترین اقدامات این هیئت امنای در سال ۹۸ نام برد.

در این جلسه، دکتر تقی پور شهردار شهر آچاچی، گزارش مبسوطی از اقدامات و برنامه های شهرداری آچاچی از آغاز دور پنجم شورای اسلامی شهر به صورت ویدیو پروژکتور ارائه داد.
وی با اشاره به وسعت و حجم اقدامات اجرا شده این شهرداری بخصوص در بخش عمرانی افزود، چنین اقداماتی در صورتی توسط این شهرداری انجام شده که این شهرداری مانند سایر شهرداری ها با مشکلات مالی مواجه بوده است. اما با پیگیری ها و همت مجموعه این شهرداری، توانسته است بر اکثر این مشکلات فائل آید که تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات تملک دارائی ها در سال ۹۷ برای شهرداری آچاچی موید این امر است.
تقی پور همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، با برشمردن اقدامات شهرداری آچاچی در امر درآمدزایی با وجود شرایط اقتصادی کشور، از برنامه های سرمایه گذاری این شهرداری از جمله اخذ مجوزات مربوط به کارخانه شن و ماسه، ایجاد مجتمع خدماتی رفاهی و همچنین طرح گردشگری و بوم گردی خبر داد که در مراحل نهایی خود قرار دارند.
ایشان با بیان فرهنگ بالای شهروندان آچاچی در امر مشارکت های اجتماعی، خیرین شهر آچاچی را موید این موضوع خواند و افزود، در دو سال گذشته، خیرین این شهر در زمینه تامین دوربین های نظارت شهری، تعمیر و اصلاح سیستم آب شرب ، تهیه باکس های زباله شهری، برگزاری جشن ها و مراسمات و در آخرین مورد اقدامات جهت ساخت مسیر مخصوص پیاده روی و دوچرخه سواری در کنار رودخانه قزل اوزن همکاری های بسیار خوبی با شهرداری و شورای اسلامی شهر و هیئت امناهاداشته اند.
در انتهای این جلسه، از زحمات و تلاش های اعضای هیئت امناهای آب شیرین و گلزار مومنین و شهدای شهر آچاچی و همچنین از خانواده مرحوم شاپور محمدی در خصوص اهدای هزینه های مراسم ختم آن مرحوم در ساخت مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در کنار رودخانه قزل اوزن تقدیر به عمل عمل آمد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی
http://Sapp.ir/shahrdariachachi
وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:
eachachi.ir

 

------------