سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۵ ق.ظ

برگزاری جلسه بررسی مشکلات ورزشی رشته وزنه برداری شهر آچاچی

      به گزارش روابط عمومی شهراری و شورای اسلامی شهر آچاچی، جلسه بررسی مشکلات رشته وزنه برداری شهر آچاچی با حضور اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه، مربیان و تعدادی از ورزشکاران و خانواده های آنها به میزبانی شورای اسلامی این شهر برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی ضمن تشکر از حضور مسولین ورزش و جوانان شهرستان با ارائه گزارشی از وضعیت ورزش قهرمانی به خصوص در زمینه وزنه برداری از نیاز و همکاری بیشتر برای ساخت و تکمیل خانه وزنه برداری شهر آچاچی گفت و افزود، در حال حاضر ورزشکاران مجبور هستند تا در زیر پله اقدم به تمرین نمایند که مسئولین در تلاش اند تا با احداث خانه وزنه برداری در این شهر، ورزشکاران دیگر بتوانند در یک سالن مجهزتر تمرین کنند.
دکتر تقی پور شهردار آچاچی، در این دیدار با اشاره به اینکه با کمک شورای اسلامی و مهندس بهتاج رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان اقدامات اداری و اولیه احداث خانه وزنه برداری شروع شده است افزود این شهرداری آماده همکاری بیشتر مانند گذشته است.
وی با بیان اینکه از سال گذشته شهرداری آچاچی مانند سایر ارگان های کشور با مشکلات مالی در کنار گرانی روبرو بوده، الویت اصلی باید بر استفاده از ظرفیت خیرین باشد که خوشبختانه از سال گذشته با اعتمادسازی هایی که صورت گرفته است خیرین بیشتر وارد این عرصه شده اند . به دلیل نیز شهرداری و شورای اسلامی این شهر در نظر دارد طی مراسمی از این عزیزان دعوت و تقدیر به عمل آورد.
وی با اشاره به تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار تملک دارایی های استانی برای فعالیت های عمرانی این شهر که با پی گیری های این شهرداری در شرایط مالی حال حاضر ادارات توسط این شهرداری محقق شده است. وی با طرح این موضوع که در مدیریت شهری شهرداری با انبوه مشکلات مدیریت شهری روبرو بوده و در این زمینه نیز وقت و انرژی بالایی از این شهرداری و شورای اسلامی می گیرد، نیاز است تا مسئولین ورزشی به دلیل ذینفعان اصلی مسئله پیش قدم اصلی این موضوع احداث خانه وزنه برداری باشند و شهرداری آچاچی نیز در کنار این عزیزان آماده همکاری است.
در ادامه جلسه، جعفر ناصری نائب رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی با تبریک ویژه به قهرمانان جوان وزنه برداری شهر آچاچی، ابراز کرد که شورای اسلامی شهر در کنار اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه بوده و آماده همکاری است.
ایشان همچنین تاخیر به عمل آمده در همکاری مناسب تر در احداث خانه وزنه برداری شهر را مشکلات به وجود آمده در آب شرب شهر دانست و افزود متاسفانه این موضوع وقت و انرژی زیادی را در طول چند ماه گذشته از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی گرفته بود که با خوشبختانه با همت و تلاش صورت گرفته این مشکل تا حدود زیادی مرتفع شده است.
در ادامه میلاد داودی دبیر شورای اسلامی شهر آچاچی قهرمانی سید هاشم موسوی در مسابقات تکواندو و سعید مهری جهت پیوستن ایشان به تیم تراکتورسازی تبریز تیم اول استان و همچنین دعوت مهدی جوادی به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان را تبریک گفت.
وی ابراز امیدواری کرد با وجود خیرینی که در شهر آچاچی وجود دارد مشکلی در تامین مالی پروژه نباشد و با شروع کلنگ زنی در کنار خانه وزنه برداری اقدامات جهت احداث خانه تنیس و تکواندو به دلیل ظرفیت قهرمانی در شهر انجام گیرد.

      ایشان در ادامه با بیان اینکه در زمینه ورزش شهر آچاچی از نزدیک درگیر بودم، افزود مسلما با حمایت های خانواده ها و مسئولین با توجه به وجود ظرفیت ها بلقوه ورزشی در این شهر، شاهد تبدیل این ظرفیت ها به صورت بلفعل در زمینه قهرمانی باشیم.
مجید طلوعی مسئول امور الی شورای اسلامی شهر آچاچی نیز در این دیدار با تشکر از زحمت کشان ورزشی شهر آچاچی، الویت حال حاضر را شروع پی کنی و احداث فونداسیون خانه وزنه برداری عنوان کرد و افزود مشکل احداث خانه وزنه برداری مشکل همه ما بوده و بایست تمام همت و تلاش خود را در این زمینه به کار ببریم.
خانم رضائی عضو شورای اسلامی شهر آچاچی گفت شورای اسلامی شهر آماده همکاری در کنار سایر مسئولین مرتبط است.

    در این دیدار اقای وفائیان پیش کسوت ورزش میانه، با اشاره به وجود ظرفیت های بالای موجود در رشته وزنه برداری شهر آچاچی این رشته ورزشی از کمبود امکانات و تجهیزات رنج می برد.
ایشان با اشاره به قهرمانان سابق ورزش شهر آچاچی و وجود پتانسیل های بالای ورزشی در این شهر، ابراز امیدواری کرد با این روند توجه به ورزش شهر آچاچی که از چندین سال گذشته با شدت بیشتری همراه بوده ادامه دار باشد.
در این جلسه آقای پزشکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه، قهرمانی سید میرهاشم موسوی در مسابقات بین المللی تکواندو را تبریک گفت.
ایشان ضمن تشکر از اقای سعید محمدی و خانم محمدی مربیان رشته وزنه برداری شهر آچاچی، ابراز امیدواری کرد با ساخت خانه وزنه برداری شهر چاچی شاهد درخشش بیشتر این ورزشکاران در سطوح ملی و جهانی باشیم.
وی با اشاره به تخصیص از محل ارزش افزوده به ادارات کل ورزش و جوانان استان ها ، از قول آقای بهتاج رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی برای کمک به احداث خانه وزنه برداری شهر آچاچی از این محل خبر داد و افزود تخصیص مالی از این طریق الویت با طرح های نیمه کاره بوده و برای مرتفع شدن این مشکل این اداره آماده است در کنار شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی از ظرفیت خیرین در این طرح ورزشی به عنوان آورده و احداث فونداسیون خانه وزنه برداری همکاری های لازم را انجام دهد.
آقای پارسا کارشنان اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه، در این دیدار گزارشی از برآورد مالی از انجام احداث خانه وزنه برداری شهر آچاچی که قرار است در دو طبقه احداث شود ارائه کرد.
در ادامه آقای سعید محمدی رئیس هیئت وزنه برداری شهر آچاچی، از ضرورت انجام اقدامات اولیه احداث فونداسیون خانه وزنه برداری این شهر جهت تخصیص اعتبارت استانی تا اول شهریور امسال را متذکر شد.
خانم محمدی مربی بانوان وزنه برداری این شهر نیز دلیل پیگیری برای احداث خانه وزنه برداری را انتظارات بیشتر از این رشته و وجود ظرفیت های موجود قهرمانی در شهر آچاچی دانست.
در این جلسه ورزشکاران و خانواده های آنها موضوعات و مشکلات خود را در زمینه کمبود امکانات و تجهیزات در محل تمرین به خصوص برای بانوان را متذکر شدند و به دلیل پتانسیل و وجود قهرمانان در رشته وزنه برداری این شهر خواستار توجه بیشتر مسئولین به این زمینه تا احداث خانه وزنه برداری شدند.
در پایان مصوبات زیر پیگیری امور مرتبت با احداث خانه وزنه برداری به تایید حاضرین جلسه رسید:
– مقرر شد تا در روزهای آتی کلنگ عملیات اجرایی احداث وزنه برداری شهر آچاچی زده شود.
– شهرداری موظف شد تا در روزهای آتی و هماهنگی ۲۴ ساعت قبل اقدام به پی کنی محل احداث خانه وزنه برداری نماید.
– مقرر شد تا شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی رایزنی های لازم را جهت تهیه بتن انجام دهد.
– مقرر شد تا هیئت وزنه برداری شهر آچاچی به مدیریت آقای سعید محمدی اقدامات لازم جهت استفاده از ظرفیت خیرین شهر آچاچی را انجام دهد.
– مقرر شد هماهنگی های لازم توسط شورای اسلامی شهر آچاچی جهت تهیه فولاد مورد نیاز جهت اجرای فونداسیون خانه وزنه برداری انجام گیرد.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی
http://Sapp.ir/shahrdariachachi
وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:
eachachi.ir

------------