دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۳ ب.ظ

جلسه شورای اسلامی شهر آچاچی با هیئت امنای گلزار مومنین و شهدای شهر

   به گزارش روابط عمومی شهر آچاچی , جلسه بررسی مشکلات گلزار مومنین و شهدای این شهر به میزبانی شورای اسلامی شهر آچاچی برگزار شد. در ابتدای این جلسه, مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی با تشکر از زحمات هیئت امنای شهر آچاچی, به اهمیت مدیریت مناسب گلزار در ارائه خدمت به شهروندان اشاره کرد.

وی با اشاره به مدیریت هیئت امنای گلزار شهر از گذشته, در تامین منابع مالی با نذورات مردم, افزود امورات مربوطه به کفن و دفن اموات بدون اخذ هزینه از شهروندان انجام می گیرد.

     جعفر ناصری نائب رئیس شورا نیز ضمن تقدیر از زحمات هیئت امنای گلزار, کمبودهای گلزار به ویژه در خصوص کمبود پزشک در جهت  ارائه جواز دفن در شهر آچاچی را متذکر شد.

    ایشان با تایید مشکلات هیئت امنای گلزار بخصوص در تامین برخی هزینه های گلزار به ویژه استهلاک و تامین سوخت ماشین حمل اموات با تاکید بر این نکته که ماشین جهت ارائه خدمات برای ارائه خدمات در شهر و شهرستان است, اقدامات لازم جهت تامین هزینه های ارائه خدمات برای خارج از شهرستان را لازم دانست.

    آقای میلاد داودی, دبیر شورا اسلامی در این جلسه, اهمیت استفاده از ظرفیت خیرین در مدیریت و توسعه گلزار مانند تامین زمین جهت توسعه و نیز امورات اجرایی گلزار را پراهمیت دانست.

ایشان همچنین از نیاز گلزار به ماشین مخصوص حمل اموات را خاطر نشان کرد و افزود, در این خصوص بایست از ظرفیت سازمان دهیاری و شهرداری کشور جهت تامین چنین ماشین آلاتی استفاده کرد.

مجید طلوعی, مسئول امور مالی این شورا از طرف شورای اسلامی از زحمات عزیزان هیئت امنای گلزار تشکر کرد و افزود , این شورا آماده همکاری با این عزیزان در مدیریت و ارائه خدمات به شهروندان است.

در این جلسه , هیئت امنای گلزار مومنین و شهدا, با ارائه برخی از اقدامات صورت گرفته توسط هیئت امنا در چند سال گذشته با کمک خیرین و نذورات شهروندان, با اشاره به مشکلات و دغدغه های در مدیریت گلزار بخصوص در زمینه های استهلاک و تامین هزینه های مربوط ماشین حمل اموات برای ارائه خدمت به خارج از شهرستان, هزینه های مصرفی آب, برق و گاز, کمبود فضای آرامستان جهت تدفین اموات و مشکل تامین زمین مناسب, نیاز به همکاری و کمک بیشتر جهت مرتفع شدن این مشکلات را خواستار شدند.

در انتهای جلسه, شورای اسلامی شهر آچاچی با بررسی موارد مطروحه در جلسه اقدامات ذیل را جهت مرتفع نمودن برخی مشکلات مورد تصویب قرار دادند:

_  اقدامات لازم جهت بهسازی محوطه گلزار

_ اقدامات لازم جهت دیوارکشی در قسمت شرقی گلزار جهت آسایش ساکنین در این منطقه

_ پیگیری های لازم جهت نحوه مدیریت مزار شهدا از بنیاد شهید شهرستان میانه

_ در راستای انجام اقدامات مصوب هیئت امنای گلزار مومنین و شهدا نماینده ای را معرفی نماید.

    همچنین در انتهای مراسم, از طرف شورای اسلامی, با تقدیم لوح تقدیری به منظور پاسداشت، از زحمات هیئت امنای گلزار مومنین تقدیر شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir


------------