دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۵:۵۲ ق.ظ

برگزاری جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بخش مرکزی شهرستان میانه در شهر آچاچی

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی, جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بخش مرکزی شهرستان میانه به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی در این شهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای آقامحمدی ضمن عرض خوش آمد گویی به اعضای جلسه, با بیان اینکه امروزه جامعه با هجمه ها و برنامه ریزی های همه جانبه توسط دشمنان روبرو بوده که این دشمنی ها و هجمه ها از گستردگی بالایی از قاچاق گوشت, چوب و… برخوردار است و متاسفانه در این میان, میزان تولید و استفاده از مواد مخدر به ویژه در چند سال اخیر در کشور افزایش داشته است.

ایشان در راستای مدیریت و مقابله مناسب با این هجمه ها به خصوص در امر مواد مخدر, از اجرای برنامه های عملیاتی و کارشناسی بخشداری مرکزی و انتخاب سه محل هدف در بخش مرکزی شهرستان میانه و همچنین تشکیل کمیته های ۴ گانه در جهت نیل به اهداف مورد نظر خبر داد.

در ادامه این جلسه , مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی, با بیان اینکه اکثر جوانان و افراد جامعه از برنامه های آگاه سازی و حمایتی مبادی رسمی دور هستند و این مشکل اصلی در اجرای کارآمد برنامه های حمایتی و آگاه سازی مقابله با معضل اعتیاد است که این امر در قشر بیکار جامعه نسبت به سایرین بالاتر نیز است.

ایشان با ابراز تاسف از افزایش مصرف مواد مخدر در قشر مرفه و به ویژه فرهیخته جامعه, ضمن اشاره به ضرورت رسیدگی در این زمینه توسط مسئولین امر, آمادگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی را جهت همکاری خاطر نشان کرد.

در این جلسه, دکتر تقی پور شهردار آچاچی, وجود همکاری و هماهنگی بین نهادهای متولی در جهت دستیابی به اهداف را ضروری دانست و مشکل اصلی معتادان در کمپ های ترک اعتیاد را بعد طی دوره های درمانی, تغییر ماده مخدره و اعتیاد دوباره آنها دانست.

ایشان استفاده از ظرفیت های نهادهای مردمی از جمله انجمن معتادین گم نام (na) را بهترین بازوی کمکی مسئولین امر در تحقق اهداف دانست.

شهردار آچاچی ضمن تاکید بر وظایف اصلی شهرداری ها به خصوص در زمینه فرهنگی,  از اجرای ۴ برنامه فرهنگی بزرگ در شهر آچاچی در سال گذشته بدون حضور نیروهای انتظامی در شهر آچاچی و بدون کوچکترین موردی خبر داد و افزود, متاسفانه به دلیل عدم حمایت مناسب برخی ادارات, در سال جاری در این زمینه, تنها برنامه جش شب یلدا که در شبکه سراسری رادیو جوان نیز پخش گردید اجرا شده است.

اقای تقی پور در انتها با تشکر از مردم با فرهنگ شهر آچاچی, از نصب دوربین های مدار بسته در نقاط مختلف شهر آچاچی با همکاری خیر امنیت ساز خانم ناصری شهروند آچاچی جهت افزایش احساس امنیت در این شهر خبر داد که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین در این جلسه حاضرین جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در زمینه مقابله با اعتیاد و مواد مخدر ارائه دادند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

 

------------