سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۰۵:۳۵ ق.ظ

جلسه معارفه آقای جعفر ناصری عضو علی البدل به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر آچاچی برگزار گردید.

   در جلسه رسمی روز یکشنبه ۱۶ دی ماه شورای اسلامی شهر آچاچی, مراسم معارفه جعفر ناصری به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر آچاچی به جای فردین محمدی عضو سابق این شورا, با حضور نماینده فرمانداری ویژه شهرستان میانه, تمام اعضای شورای اسلامی, حراست, پرسنل و شهردار شهر آچاچی برگزار گردید.
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی , این جلسه که با تلاوت آیاتی از قران مزین گردید, مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به میهمانان به خصوص آقای سیامک قنبری نماینده فرمانداری شهرستان میانه و اقای جعفر ناصری عضو جدید شورای اسلامی , از همه اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی با توجه به عدم حضور آقای فردین محمدی در جلسات شورا, مسئولیت آن بر عهده سایر اعضای شورا بود که با فداکاری و تلاش مضاعف این عزیزان جای خالی ایشان را پر کردند تا کارها و امورات زمین نماند تشکر کردند.
ایشان با اشاره به نامه فرمانداری شهرستان, مبنی بر حضور نیافتن بیش از دو ماهه فردین محمدی در جلسات این شورا, از آقای ناصری دعوت به عمل آمد تا با شرکت در جلسات شورا, امورات شورا اسلامی و شهرداری به صورت مناسب انجام پذیرد.
در این جلسه سیامک قنبری, با رساندن تبریک آقای دکتر مشایخی فرماندار شهرستان میانه عدم حضور ایشان را به دلیل مشغله کاری عنوان نمود. ایشان ضمن اشاره به ماده ۷ قانون تشکیلات شوراهای اسلامی , به دلیل عدم حضور بیش از دو ماه آقای فردین محمدی در جلسات شورا, فرمانداری بر اساس وظیفه قانونی تا تعیین و تکلیف وضعیت ایشان توسط استانداری, از جعفر ناصری به عنوان عضو علی البدل اول دعوت به عمل آمد تا در جلسات شورای اسلامی شهر آچاچی شرکت نماید.
در ادامه جعفر ناصری, عضو علی البدل اول شورای اسلامی ضمن ادای سوگند نامه شورای اسلامی شهر به عنوان عضو جدید این شورا, با بیان اهمیت و سختی کار در شورا به دلیل رسیدگی به امورات یک شهر, ابراز امیداوری کرد تا شورای اسلامی و مجموعه شهرداری آچاچی پذیرای ایشان باشند تا با همکاری گامی موثر در جهت آبادانی و امورات شهر آچاچی به بهترین شکل برداشته شود.
در این مراسم, آقایان مجید طلوعی و میلاد داودی و همچنین خانم رضایی به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی با عرض خیر مقدم, آرزوی موفقیت را برای آقای ناصری به عنوان عضو جدید در این شورا کردند.
در ادامه انتخاب نائب رئیس جدید شورا در دستور کار جلسه این هفته شورا قرار گرفت و با اکثریت آرا, آقای جعفر ناصری به عنوان نائب رئیس جدید شورای اسلامی شهر آچاچی انتخاب گردید.
دکتر تقی پور, شهردار آچاچی نیز در این جلسه, با عرض توفیق برای آقای ناصری, اشاره ای به کارهای موفق شهرداری آچاچی در زمینه های عمرانی , خدماتی و فرهنگی با همکاری شورای اسلامی شهر داشت و افزود چنین عملکردی در حالی بوده است که در سال جاری, این شهرداری همچون سایر شهرداری ها با مشکلات مالی جدی مواجه است. ایشان با ورود به بحث بودجه بندی و تعرفه سال ۹۸, اشاره به بودجه بندی واقعی تر این شهرداری برای سال ۹۸ بر اساس شرایط حاکم بر کشور با همکاری شورای اسلامی شهر کرد.
در پایان جلسه معارفه, بهرنگ داودی رئیس شورای شهر آچاچی, از تلاش های اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی در دوره پنجم شورای شهر گفت و افزود روند کاری شورای اسلامی شهر آچاچی در سال دوم شورا, بر پایه اتحاد و همدلی و کم کردن تنش ها بود تا شاهد صمیتی باشیم که در حال حاضر در شورا وجود دارد و برنامه محوری و پیگیری مطالبات مردم در دستور کار شورا از سال دوم بوده است که بنده نیز به عنوان عضو کوچکی از شورا که به لطف اعضای شورا به سمت ریاست انتخاب گردیدم در خدمت شورا بودم.
ایشان در ادامه سخنان, بر برنامه محور بودن و استفاده از ظرفیت های شورا در تمامی ابعاد و تقسیم کار بین اعضا و تلاش تک تک اعضا و به ثمر رساندن مطالبات اشاره کرد که این موضوعات در مصوباتی که در جلسات قبلی توسط شورا مصوب گردیده تاکید شده است.
ایشان فصل زمستان را فصل برنامه ریزی دانست و از برنامه ریزی های این شورا در حوزه های شهرداری و خارج از حوزه شهرداری برای سال های آتی خبر داد.

آقای داودی, همچنین با تشکر از کارهای خیلی مهم و بزرگ انجام شده شهرداری آچاچی با وجود مشکلات مالی در طول مدت دوره پنجم شورا, خاطر نشان کرد, در کنار این کارها از کارهای جزئی که از وظایف ذاتی شهرداری می باشد. مانند تعبیه محل مناسب جهت نصب آگهی و اعلامیه در نقاط مختلف شهر غفلت شده است که شهرداری براحتی از کنار آن رد شده است و لزوم دارد به دلیل انتظارات و رضایت بیشتر مردم توسط شهردار به آن توجه شود.

آقای داودی افزود, با عنایت به بازدید دکتر مشایخی, فرماندار محترم شهرستان از ادارات شهر آچاچی که از روی مدیریت و درایت ایشان درجهت بهره وری بیشتر کارمندان و ادارات انجام شده است که در این بازدید عملکرد شهرداری آچاچی در تنظیف سطح شهر را خوب دانستند که مایه خوشحالی است که از زحمات مجموعه شهرداری آچاچی تشکر می کنیم. اما شهرداری از نظر نظم اداری خوب نبود که نیاز به کار دارد و جا دارد شهردار محترم در این زمینه دقت بیشتری بکنند.
ایشان از عملکرد شهرداری در زمینه تاخیر در امورات مردم انتقاد کرد و چنین تاخیرهایی را در برخی موارد تا چند ماه است که در نهایت, کاهش رضایتمندی مردم از شهرداری و شورا را در پی داشته است و نام این فرآیند را به وجود آمدن چرخه ناامیدی در مردم خواند.
ایشان در ادامه, بر ارائه نکردن طرح های ابتکاری از طرف شهرداری تاکید کرد و از بروز روزمرگی در شهرداری گفت و بیان نمود خیلی وقت است کارهای ابتکاری را از طرف شهرداری نمی بینیم و لزوم چنین امری را در سایه حضور منظم شهردار در محل شهرداری و صرف وقت در این زمینه دانست.
همچنین ایشان گریزی به عدم انتشار گزارش ۶ ماهه هزینه و درآمد از طرف شهرداری جهت اطلاع عموم داشت که این موضوع مطالبه شورا است به جد تاکید کرد تا در اسرع وقت این کار انجام گیرد تا به عنوان یکی از مطالبه های شورا, مردم در جریان هزینه و درآمد شهرداری باشند.
همچنین ایشان در پایان, با آرزوی موفقیت برای آقای جعفر ناصری به عنوان عضو جدید و سایر اعضا, ابراز امیدواری کرد با حضور پر برکت ایشان در شورای اسلامی شهر آچاچی , این شورا با قوام و قویتر از قبل, توسعه و پیشرفت شهر آچاچی سرعت بیشتری می گیرد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

------------