شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۶:۴۸ ق.ظ

تغییرات اساسی در دوره پنجم مدیریت شهری آچاچی برای مردم روشن است

دکتر تقی پور در بازدید امروز از طرح های عمرانی گفت: باید قدردان مردم باشیم که فرصت خدمت را برای ما فراهم کرده اند و باید از فرصت موجود برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آچاچی؛ دکتر تقی پور شهردار آچاچی در بازدید از پروژه های در حال اجرای شهرداری گفت: امروز در شهر آچاچی چندین پروژه به خواست شهر و شهروندان در حال انجام است که زمینه برای کار و خدمت به مردم تاکنون تحقق یافته است.

شهردار آچاچی در ادامه بر ضرورت تعامل و همکاری بیشتر مجموعه شهرداری با شورای اسلامی شهر آچاچی تأکید و تصریح نمود: اعضای شورای شهر در کنار شهرداری همه به دنبال برطرف‌کردن مشکلات شهر و شهروندان هستند و ما نیز باید با تمام توان در راستای اجرایی‌کردن سیاست‌ها و مصوبات این شورا تلاش کنیم که این امر اکنون با اجرای طرح های عمرانی در سطح شهر برای مردم روشن است  و از حمایت های اعضای محترم شورا در راستای تحقق برنامه های مدیریت شهری قدردانی می نمایم.

وی با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در حوزه عمرانی یادآور شد: پروژه‌های عمرانی خوبی در این چندماه شروع شده است که این اقدامات به سمت علمی و عملی شدن پیش می رود.

تأکید وی بر اجرای صحیح و رعایت جزئیات فنی و کارشناسی طرح های عمرانی در بحث نظارت دقیق روزانه ناظران پرتلاش شهرداری بر روند اجرای پروژه ها اعم از استفاده از مصالح باکیفیت با ماندگاری بالاتر، اجرای صحیح پروژه مد ‌نظر می باشد و به دنبال تحول سازنده و قرار دادن این شهر زیبا بر مدار ریل توسعه هستیم و تلاش برای ایجاد شهری زیبا و در خور شأن شهروندان از مسائل مهمی است که با قوت دنبال می‌شود.

دکتر تقی پور توسعه همه‌جانبه و توزیع عادلانه پروژه‌ها را رویکرد اصلی شهرداری آچاچی دانست و شهرداری آچاچی تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با اجرای پروژه‌های شهری در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند رفاه و رضایت شهروندان را تأمین کند.

شهردارآچاچی با اشاره به اجرای بدون توقف پروژه‌های عمرانی در شهر، گفت: بهسازی معابر سطح شهر در نقاط مختلف با جدیت در دستور کار شهرداری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آچاچی؛ دکتر تقی پور با بیان اینکه بهسازی معابر سطح شهر در اولویت اقدامات شهرداری قرار دارد، تصریح کرد: شهرداری آچاچی پیوسته و بدون توقف پروژه‌های مختلفی را جهت اجرا در نقاط مختلف شهر با اولویت نقاط کمتر برخوردار در دست اقدام دارد که در این میان به اجرای پروژه‌های عمرانی، آسفالت‌ریزی و ترمیم آسفالت در معابر، پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری در معابر و شریان‌های اصلی شهر به شکل ویژه‌ای توجه شده است.

وی بهسازی معابر سطح شهر را در سیاست‌های مدیریت شهری دارای اهمیت بسیاری دانست و اظهار داشت: با توجه به نیازسنجی‌هایی که صورت گرفته، عملیات بهسازی معابر سطح شهر در برخی از نقاط به انجام رسیده و این موضوع جهت اجرا در سایر موقعیت‌های مدنظر نیز طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در دستور کار قرار دارد که عملیات اجرایی بعضی از آنها آغاز شده است.

http://eachachi.ir

------------