شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۰۴:۲۹ ق.ظ

جلسه پیگیری مشکلات درمانی شهر آچاچی به میزبانی محل مرکز بهداشت و درمان شهرستان میانه

با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی به میزبانی مرکز خدمات و درمان شهرستان میانه مشکلات مربوط به مشکلات درمانی شهر آچاچی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، در این جلسه دکتر تقی پور شهردار آچاچی با تشکر از تشکیل جلسه بررسی مشکلات درمانی شهر آچاچی به میزبانی رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان میانه، تشکیل این جلسه را مهم ارزیابی کرد.
ایشان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص مشکلات درمانی شهر آچاچی در چند سال گذشته از همکاری ، اقدامات و تلاش های جهادی این مرکز به خصوص در زمان شیوع ویروس کرونا تشکر کرد.
ایشان با اشاره به مطالبات شهروندان شهر آچاچی، افزایش زمان ارائه خدمات در درمانگاه این شهر را از خواسته های اصلی شهروندان نام برد.
در این جلسه میلاد داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی، مشکل درمانگاه آچاچی را از خواسته های اصلی و مهم به خصوص از منتخبین خود در شورای اسلامی این شهر از سال های گذشته عنوان کرد.
ایشان با اشاره به جدیت ریاست سال چهارم شورای اسلامی و شهردار شهر آچاچی در خصوص پیگیری و همکاری در حل مشکل درمانگاه خدمانی درمانی شهر آچاچی، ابراز امیدورای کردند با همکاری و اقدامات مرکز بهداشت و درمان شهرستان میانه در کنار ظرفیت موجود در شهر آچاچی، بتوان جوابگوی خواسته های شهروندان گرامی آچاچی بود.
در این جلسه دکتر سیمین فر رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان میانه ، با تشکر از پیگیری و جدیت مسئولین شهر آچاچی با اشاره به موضوع مشکل چندین ساله شبانه روزی کردن مرکز خدماتی درمانی شهر آچاچی در سطح استانی و ملی، مشکل اصلی مرکز خدماتی درمانی این شهر را در کنار کمبود شدید کادر درمانی در شهرستان میانه، کمبود منابع مالی و عدم برخوردای آیتم مورد نیاز برای شبانه روزی کردن درمانگاه شهر آچاچی بر اساس اشل ابلاغی به خصوص نزدیکی به مرکز شهرستان عنوان کرد.
وی در ادامه آمادگی این مرکز جهت حمایت های لازم از برنامه ها و راه حل های جایگزینی در این شهر جهت تسهیل و حل این مشکل را اعلام کرد.
در انتهای این جلسه راه کارهای جایگزین پیشنهادی مورد بحث و بررسی حاضرین در جلسه قرار گرفت و مقرر شد در آینده نزدیک با همکاری های مسئولین شهر آچاچی و همچنین مرکز بهداشت و درمان شهرستان میانه، مشکل شهروندان شهر آچاچی تا حد زیادی مرتفع شود‌.

خاطر نشان می شود، موضع پیگیری و تسریع در مرتفع ساختن مشکل مرکز خدماتی و درمانی شهر آچاچی از موضوع بند یک برنامه های میان مدت رئیس سال چهارم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آچاچی می باشد که امید می رود با پیگیری های بعدی این موضوع که از خواسته های اصلی شهروندان شهر آچاچی است مرتفع شود.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی
http://Sapp.ir/shahrdariachachi
وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:
eachachi.ir


------------