شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

 امور اداري و كارگزينی 
------------------------
امور مالی و حسابداری 
------------------------
شهرسازی 
------------------------
خدمات شهری 
------------------------
امور عمرانی 
------------------------
امور حقوقی و املاک 
------------------------
حمل و نقل 
------------------------
واحد درآمد 
------------------------
نوسازی و اصناف 
------------------------
ماشين آلات 
------------------------
دبيرخانه 
------------------------
فناوری اطلاعات 
------------------------
حراست 
------------------------
روابط عمومی

فرم های الکترونیکی

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۵ ب.ظ

دیدار کارکنان شهرداری آچاچی با اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی در اولین جلسه سال ۱۳۹۸

   به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی, شهردار و پرسنل شهرداری آچاچی به جهت تبریک سال جدید با حضور در اولین جلسه شورای اسلامی این شهر , سال جدید را تبریک گفتند.

   در این جلسه دکتر تقی پور , شهردار شهر آچاچی, ضمن تبریک سال جدید, ابراز امیدورای کرد با تلاش و همکاری بیشتر شهرداری با شورای اسلامی شاهد سالی. پربرکت تر نسبت به سال های ۹۶ و ۹۷ باشیم.

    ایشان از عملکرد مناسب این شهرداری به ویژه در حوزه اجرای پروژه های عمرانی در این شهر از جمله اجرای کانال سیل سنگی سیل بر و پوشش بتنی آن, اجرای آسفالت, جدول کشی و… با وجود مشکلات مالی این شهرداری در سال ۹۷ خبر داد.

   وی ابراز امیدواری کرد با حمایت های همیشگی شورای اسلامی و با انرژی بیشتر تمام تلاش را در جهت انجام مصوبات شورا در حد توان این شهرداری صورت گیرد که در نهایت رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

   مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی, در این دیدار ضمن تبریک سال جدید, از تمام زحمات پرسنل و شهردار آچاچی در سالی که گذشت تقدیر و تشکر کرد و افزود اتحاد و همدلی موجود ماحصل زحماتی است که در طول دوره پنجم شورای اسلامی به وجود آمده است.

    ایشان با بیان اینکه با شروع دوره پنجم شورای اسلامی با بررسی وضعیت شهر تصمیم بر ادامه احداث کانال های سنگی سیل بر گرفته شد و انتظار بر ادامه آن در خیابان شهید رجایی تا انتهای خیابان سرهنگ رفیع غفاری و انتقال برخی زیرساخت های شهری مانند تاسیسات انتقال آب, گاز , برق و… از داخل آن بود. متاسفانه به دلیل کاهش اعتبارات دولتی در این سال و تاثیر آن بر کارهای عمرانی و اجرایی را شاهد بودیم تا جائیکه که تامین حقوق پرسنل در سال ۹۷ دغدغه اصلی شد که خوشبختانه با این وجود چنین موضوعی, عملکرد این شهرداری از نظر عمرانی مطلوب ارزیابی می شود.

     داودی در رابطه با بحث خودکفایی شهرداری, بحث احداث کارخانه شن و ماسه را به عنوان محتمل ترین گزینه از نظر سود دهی و خودکفایی برای شهرداری نام برد.

      ایشان ضمن تاکید بر آگاه بودن شهروندان از کمبود اعتبارات در سال ۹۷ شهرداری آچاچی, افرود رضایت شهروندان در توزیع عادلانه خدمات و پروژه های شهرداری می باشد و از ضرورت ادامه آسفالت ریزی در مناطق کم برخوردار را خواستار شد و افزود شهردار موظف است عدالت را برای توزیع خدمات شهری و پروژه های عمرانی رعایت نماید.

     ایشان همچنین از تصمیم این شورا در جهت برنامه ریزی عمرانی سال ۹۸ به نام نهضت جدول گذاری خبر داد و افزود, که با گزارش واحد عمران شهرداری حدود ۱۵۰۰ متر در شهر نیاز به جدول گذاری است که برای تحقق این موضوع و خواست شورا که در برگیرنده ی عدالت و هدفمندی پروژه های عمرانی است, از شهردار محترم خواست تمرکز خود را در سال ۹۸ به اتمام جدول گذاری معابر اصلی و فرعی شهری را خواستار شد.

    داودی با تشکر از مهندس عظیمی مسئول واحد عمران و شهرسازی و دکتر تقی پور شهردار, از اصلاح و ترمیم جداول شهری, خواستار ادامه این کار که موجب بهبود وضعیت عبور و مرور شهروندان در سطح شهر می شود.

     ایشان همچنین از تصمیم اعضای شورای اسلامی در اواخر سال ۹۷ مبنی بر اطلاع رسانی مصوبات از طریق وب سایت شهرداری در جهت شفافیت امور و آگاهی مردم از تمامی تصمیمات و مصوبات متخذه در شورای شهر گفت و افزود این مهم از ابتدای سال ۹۸ برابر مقررات به انجام رسد.

     ایشان از ضرورت و دغدغه ارزش گذاری بین کارکنان فعال و ایجاد روحیه فعالیت و بهره وری در بین این عزیزان در مجموعه شهرداری گفت و از ضرورت پاسخگویی به مراجعه کنندگان در ۲۴ ساعت را خاطر نشان کرد و ابراز امیدواری کرد, شهرداری موظف است تا به انتقادات شهروندان پاسخگو بوده و توضیحات لازم را ارائه نموده و در صورت نیاز اقدام به عذر خواهی نماید که چنین اقدامی موجب پیشرفت هر چه بیشتر شهر خواهد شد.

   آقای داودی از پیگیری شورای اسلامی دوره پنجم در مورد حق و حقوق کارگران زحمت کش خدمات شهری خبر داد. وی همچنین دلیل استقبال خیرین در توسعه شهری مانند اهدای دوربین های مداربسته و تعدادی باکس زباله پلی اتیلنی را در صداقت شهرداری و شورای اسلامی را در انجام امورات خود دانست و بر ضرورت ادامه استفاده از ظرفیت خیرین را در جهت توسعه شهری تاکید کرد.

   مهندس داودی ضمن ضرورت جانمایی و احداث میدان شهر آچاچی را در ورودی شهر از سمت میانه بر پیگیری و اجرای آن از طرف شهرداری در سال ۹۸ تاکید کرد. ایشان در پایان از ارائه گزارش مردمی عملکرد شهرداری و شورای شهر در آینده نزدیک خبر داد.

   آقای ناصری نائب رئیس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک به کارکنان شهرداری, از فعالیت واحد خدمات شهری به خصوص در اواخر سال ۹۷ تشکر کرد و با توضیح اینکه ۹۰ درصد عملکرد شهرداری به این عزیزان می باشد سال پربرکتی را در سال ۹۸ برای این عزیزان از خداوند خواستار شد.

   میلاد داودی دبیر شورای اسلامی این شهر, ضمن تشکر از کارکنان شهرداری به خصوص کارکنان زحمتکش خدمات شهری, عملکرد این عزیزان که نظر مثبت فرماندار ویژه شهرستان میانه از وضعیت خدمات شهری این شهر را در پی داشته است مناسب دانست و چنین امری را موجب سربلندی دانست و افزود از بدو ورود اینجانب به بدنه شورای اسلامی پیگیر مطالبات قانونی حقوق این عزیزان زحمتکش بوده و انشالله باز پیگیری این مسئله در دستور کار خواهد گرفت.

   ایشان ضمن اشاره به مشکلات شهروندان, ضرورت پیگیری و رسیدگی سریع به درخواست شهروندان به خصوص ادامه ساخت کانال سنگی و آسفالت ریزی در اطراف معابر مسجد امام رضا(ع) و کوچه پایگاه و همچنین اقدامات لازم جهت نامگذاری برخی معابر بی نام و نیز نام گذاری کوچه کارگر به نام شهید نیروی انتظامی شهر شهید نجفی و ساخت تندیسی از این شهید را خواستار شد. وی از وضعیت نامناسب ست ورزشی در فضای سبز جلوی مسجد امام رضا(ع) انتقاد و از ضرورت رسیدگی سریع به آن تاکید کرد.

  داودی در راستای توسعه رفاه شهروندان و جوانان اقدامات لازم را جهت نصب آلاچیق و توسعه گردشگری و ایجاد زمین فوتبال و والیبال ساحلی در مسیر پیاده روی کنار رودخانه قزل اوزن(چایلاق) مورد نیاز شهر دانست.

   ایشان همچنین افزایش شفافیت در عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی در سال ۹۸ را از اقدامات مهم مجموعه شهرداری عنوان کرد و ضرورت استفاده از متخصصین و جوانان بومی را در امورات اجرایی شهرداری آچاچی را خواستار شد.

   وی در انتها از ضرورت و پیگیری های لازم جهت ایجاد پارک خانواده در ارتفاعات قسمت شمالی شهر و نزدیک اردوگاه شهید ناصری خبر داد.

   خانم رضایی عضو شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از مجموعه شهرداری آچاچی, سلامتی, خوشی و برکت را در سال جدید برای این عزیزان خواستار شد.

   بهنام صفایی, حراست شهرداری آچاچی نیز در این دیدار , با تشکر از کارکنان شهرداری, از اهمیت واحد خدمات شهری در جهت بازتاب عملکرد شهرداری ها گفت و تشکر ویژه خود را از پرسنل خدمات شهری انجام داد و از پیمانکاران را بازوان کمکی شهرداری ها دانست و لزوم حمایت از این عزیزان را یادآور شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی
http://Sapp.ir/shahrdariachachi
وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:
eachachi.ir

 

 

------------